אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית icon

אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית Mod Apk Unlimited Android No ratings yet.

Please rate this

אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית MOD version v8.0.2 for Android.


Description:

הצטרפו למהפכת התחבורה החכמה של אגד עם שירות הנסיעות החדש "תיקתק".
זמין בעיר ירושלים וגם בחיפה!

אגד אוטובוסים מאפשרת לבדוק את לוח הזמנים של כלל התחבורה הציבורית בישראל כולל אוטובוסים, תיקתק וגם הרכבות של רכבת ישראל! תוכלו לבדוק את זמני התחבורה בזמן אמת, לנסוע ממקום למקום, ולהזמין מקום באוטובוסים של אגד, לרכוש כרטיסים מראש ועוד.

🚌 תיקתק והגעת!
– באים אליכם ולוקחים אתכם ליעד שביקשתם
– מסלולי נסיעה קצרים ונוחים בהתאם למוצא וליעד
– צי רכבים חדשניים ויוקרתיים
– מחיר נוח: החל מ-10 ש"ח לנסיעה

תיקתק פעיל באזורים מוגדרים בעיר ירושלים וחיפה באזורים הכוללים מוקדי תעסוקה, בילוי והפנאי, מוסדות תרבות וספורט, מוסדות אקדמאים, תחנות רכבת ותחנות אוטובוסים ברחבי הערים.

בעזרת אפליקציית התחבורה החכמה של אגד תוכלו למצוא תחנות אוטובוס שקרובות למיקום שלכם ולדעת בדיוק מתי האוטובוס או הרכבת הבאה יוצאת או מגיעה לתחנה.

תכונות מרכזיות של אפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים:

* חדש! תיקתק (זמין בירושלים וחיפה): הזמינו נסיעה באחד מהרכבים החדשניים של אגד ותהנו ממסלול קצר במיוחד שמותאם במיוחד למוצא וליעד שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם בכמה קליקים לשירות באמצעות האפליקציה, להזמין נסיעה ולהגיע ליעד תיקתק.

* הזמנת כרטיסי נסיעה: נוסעים לאילת, ים המלח או הגליל? הזמינו מראש מקומות בקווי האוטובוס השונים של אגד באמצעות האפליקציה בקלות. סטודנטים? רכשו חופשי תקופתי באמצעות האפליקציה בקליק.

* תחנות אוטובוס בסביבה: בדקו אילו תחנות אוטובוס נמצאות בהתאם למיקומכם או בהתאם לכתובת שתבחרו! סמנו תחנות מסויימות בתור "התחנות שלי" והוסיפו אותן למועדפים. תוכלו אפילו לחפש תחנות על פי המספר שלהן.

* חיפוש חופשי: מצאו בקלות קווי אוטובוס, תיקתק או חפשו אחר אפשרויות ההגעה השונות מיעד ליעד. ניתן למשל להשתמש בנוסחים כמו: קו 274, מרחובות למסוף ארלוזרוב, מהכותל המערבי לבאר שבע, מרחוב דיזינגוף בת"א לרחוב חיים עוזר בפ"ת ועוד.

* חיפוש בזמן אמת של אוטובוסים ורכבות: מצאו תחנות וקווים בזמן אמת בהתאם למיקומכם ותוכלו לראות את כל זמני ההגעה והיציאה של האוטובוסים והרכבות לתחנה ומהתחנה בשניות.

* חיפוש ע"פ קו אוטובוס: יודעים כבר על איזה קו אוטובוס לעלות? פשוט חפשו את מספר הקו ומצאו את שעות ההגעה לתחנת האוטובוס או הרכבת בשניות.

* חיפוש על פי מוצא ויעד: קבלו את כל המידע הרלוונטי על השירות החדש של תיקתק בחיפה, קווי אוטובוס והרכבת כולל כל המסלולים השונים שיעזרו לכם ולכן להגיע ליעד במהירות. שימו לב, ניתן לפלטר את התוצאות ולבחור למשל את סוג התחבורה המועדף. בנוסף, יש אפשרות להציג את המסלול הטוב ביותר, פחות החלפות או פחות הליכה בתוצאות החיפוש.

* פרטי נסיעה מפורטים: כל המידע, התחנות, הקווים, הזמנים והמפות בהישג ידך.

* משוב, פניות והטבות: ניתן לפנות לחברת אגד בנושאים כמו: בקשות לשינויים, רב קו, הצעות וכו'. בנוסף ניתן לשלוח תלונה באמצעות האפליקציה. הורידו את אפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים ותהנו מהטבות בלעדיות.

האפליקציה של אגד מספקת זמנים מדוייקים ועובדת עם כל חברות התחבורה הציבורית בישראל: אגד, קווים, דן, מטרופולין, רכבת ישראל, מטרונית, סופרבוס, אפיקים, נתיב אקפרס, כרמלית, קווי לילה, הרכבת הקלה בירושלים ועוד.

תכננו את הנסיעה הבאה שלכם/ן והזמינו כרטיסי אוטובוס עם האפליקציה המחודשת של אגד! האפליקציה מתאימה לכל מי שמשתמש בתחבורה ציבורית בישראל (אוטובוסים ורכבות), גם אם אתם לא נוסעים באוטובוס או רכבת על בסיס קבוע, האפליקציה של אגד תעזור לך בעת הצורך.

***


See אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית Gallery:

We only deliver legal and safe mod apk for android. You can download אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית mod free from link given below with no cost and no lockers. Mods Apk usually allow players to unlock all levels, create new units made by fans or add resources in some offline games.

***


Details:

אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית mod apk for Android

Mod for Version: 8.0.2

Android Version: 4.1 and up

– Test אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית apk mod free by clicking the button given below.

Game type: Maps & Navigation

Category: Android Games

Rating: 3.0604026

Game Title: אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית

Downloads: 100000 – 452095

File Type: apk

Release Date: 1600232741000

Seller: Egged Israel Transport Cooperative Society Ltd

Size: 23M

Price: free.


אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית Mod Download:

Download the game directly from Google Playstore or simply get the mod from free mirrors :

No Mod Yet. Stay tuned.Click button above and try אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית mod free on your device. If the link is offline, please contact us and we will fix it as quickly as possible. This mod is legal and 100% safe. You can download it free. No payments, no surveys and no hidden costs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *